Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Metalfer Polonia Sp. z o.o.

Operator maszyn CNC

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Metalfer Polonia Sp. z o.o. powstała w  2007 roku, w Bielsku-Białej, jako wspólna inicjatywa  największego producenta rur-firmy Metalfer SpA

Głównym profilem działalności firmy jest:

  • produkcja elementów metalowych oraz części dla przemysłu samochodowego

Korzystając z wysokiej technologii maszyn tokarskich i obrabiarek CNC, firma produkuje między innymi części będące elementami zawieszeń samochodowych i innych podzespołów. Podstawowym materiałem używanym do produkcji są rury precyzyjnie ciągnione na zimno, z których następnie produkowanie są różnego rodzaju części do samochodów.

Głównym celem przedsiębiorstwa jest ciągłe zapewnienie najwyższej jakości produktów, czego dowodem jest wdrożony i udekumentowany system jakości IATF16949:2016 oraz ISO14001.

Zakres obowiązków

  • odbiór gotowych wyrobów
  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcji wyrobu
  • kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń produkcyjnych
  • realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe
  • raportowanie wykonanej produkcji
  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy
  • praca w systemie III zmianowym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie która dynamicznie się rozwija i nieustannie podwyższa standardy jakości
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę – zależy nam żebyś został z nami jak najdłużej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem i nabywanym doświadczeniem
  • Premię uznaniową uzależnioną od osiąganych wyników
  • Dodatkowe premie: wakacyjną oraz świąteczną
  • Możliwość przyuczenia oraz rozwoju w zespole specjalistów
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe NNW
  • Wewnętrzne programy rozwoju np. finansowanie uprawnień UDT
  • Możliwość dojazdu autobusami linii numer 19
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bezpieczne i etyczne środowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy

(84) METALFER POLONIA - YouTube

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Metalfer Polonia Sp. z o.o. , ul.Konwojowa 65 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-20-76-332
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Metalfer Polonia Sp. z o.o. , ul.Konwojowa 65 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-20-76-332zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.