Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Sanit Trans Sp. z o.o.

Operator ładowarki

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Przedsiębiorstwo "Sanit-Trans" powstało w 1996 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako niewielki zakład świadczący usługi asenizacyjne. W miarę nabywania doświadczenia i pozyskiwania nowych klientów, poszerzaliśmy paletę naszych usług, dostosowując się do wymagań i oczekiwań klientów.

Kontak telefoniczny 501 922 781

Zakres obowiązków

Poszukujemy pracownika na w/w stanowisko pracy. Do obowiązków pracownika należeć będzie:

  • obsługa ładowarki
  • obsługa maszyn
  • prace porządkowe
  • inne prace fizyczne

Wymagania

  • kurs i umiejętność obsługi ładowarek
  • sprawność fizyczna
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • mile widziana umiejętność obsługi i kurs na wózki widłowe

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • Informujemy, iż:
    Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest SANIT -TRANS Sp. z o.o., Międzyrzecze Górne 383, 43-392 Międzyrzecze Górne, NIP 937 24 06 743, REGON 072885784. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, które zostały przez Panią/Pana przekazane dobrowolnie w związku z procesem rekrutacji. Administrator gwarantuje spełnienie wszystkich Pani/Pana praw wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L Nr 119, s. 1).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Sanit Trans sp. z o.o., Międzyrzecze Górne 383, 43-392 Międzyrzecze Górne, NIP 937-24-06-743, NIP: 9372406743zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.