Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
ASK Poland Sp. z o.o.

Magazynier / Operator SAP - bezpośrednio, praca w Bielsku-Białej!

  • Bielsko-Biała, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Magazynier / Operator SAP

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów,
  • wydawanie towarów z magazynów,
  • wysyłki wyrobu gotowego,
  • inne prace magazynowe
  • operacje w systemie SAP

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO (zdany egzamin UDT) - niezbędne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziane:
  • - doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózków
  • - znajomość języka angielskiego
  • - znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie na cały etat
  • umowa o pracę, zatrudnenie bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + dodatki)
  • możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe, opieka medyczna na korzystnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dogodny dojazd - komunikacja miejska - linie nr 9,17,31,33,56 przystanek - Wyzwolenia/Piekarska lub Piekarska/Wyzwolenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informujemy , iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z  o.o  z siedzibą w Bielsko-Biała ul. Wyzwolenia 74 . Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do poprawiania , aktualizowania , sprostowania. Ma Pani/Pan prawo żądania usunięcia danych. Ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO ul. ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.10/05/2018 dz U. 2018 poz. 1000,Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.
    W przypadku , gdyby Państwo chcieli uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zawarcie w CV również poniższej klauzuli:

    „Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania przez okres roku od daty deklaracji. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania."

    W przypadku zawarcia tej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną w naszym systemie i umożliwią nam kontakt w przyszłości, w związku z nowymi  projektami rekrutacyjnymi. Wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych może Pan/Pani cofnąć w dowolnym momencie.  W przypadku braku zamieszczenia powyższej klauzuli, Pani/ Pana dane kontaktowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji na określone stanowisko.