Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Spomet

Referent ds. rozliczeń magazynowych/magazynier

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 242-4 350 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

kadry@spomet.com.pl

tel. 728934232

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • przyjmowanie/wydawanie towaru, prowadzenie ewidencji
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • prace magazynowe

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy

  • stałą pracę,
  • umowa o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest:
    "Spomet" A. Nowotarski, J. Mędrzak, M. Adamczyk, J. Kamiński Sp.J, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 13, tel:728934232,, NIP: 547-017-16-64
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:"Spomet" A. Nowotarski, J. Mędrzak, M. Adamczyk, J. Kamiński Sp.J, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 13, tel:728934232,, NIP: 547-017-16-64zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.