Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Belgia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

MONTER RUSZTOWAŃ

Twoje zadania:

  • Montaż i demontaż rusztowań na podstawie dokumentacji technicznej
  • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami
  • Praca na wysokości

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę
  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc
  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zawodzie montera rusztowań
  • Umiejętności czytana rysunku technicznego
  • Pojedyncze osoby, brygady 2-4 osobowe z własnym samochodem na dojazdy
  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

  • Więcej informacji pod numerem telefonu:
  • +48 730 699 100 - Maciej