Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Transduna Transport Sp. z o.o.

Kierowca ciągnika siodłowego

  • Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Transduna Transport Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy transportowo-logistycznej Transdanubia, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

02/06/2023

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zasadniczego
  • Wynagrodzenie zasadnicze w zależności od stażu pracy + 65,00 euro Premii
  • Możliwość zarobienia około 100 euro za dzień pracy
  • Terminowe rozliczanie
  • Dogodny system pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy
  • Do dyspozycji zaplecze socjalne na terenie baz (kuchnia, łazienka, pralnia, pokój telewizyjny/wypoczynkowy oraz pokoje hotelowe) w dni powszednie darmowy obiad
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny
  • Premie świąteczne
  • Zwrot kosztów za badania i szkolenia ADR
  • Nowoczesny tabor
  • Serwis na bazie transportowej oraz serwisy producentów
  • Całodobowa spedycja

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • świadectwo kwalifikacji (kod 95) i badania psychologiczne
  • karta kierowcy
  • ADR podstawowy
  • zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki

  • Realizacja dostaw towaru do klienta
  • Planowanie optymalnej trasy przejazdu
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem
  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

  • Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres Aplikuj lub o kontakt telefoniczny pod numerem/Кандидаты из Украины и Белоруссии контактируйте под номер +48 734 169 901
  • +48 519-309-610 LUB +48 519-309-600