Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA.

Biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu obiektów nietypowych, obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego i infrastrukturalnego poszukuje osób do pracy na stanowisku Asystent Projektanta Konstrukcji.

Asystent Projektanta Konstrukcji

Obowiązki

  • wykonywanie projektów koncepcyjnych, technicznych, budowlanych, wykonawczych i warsztatowych,
  • wykonywanie obliczeń statycznych pod nadzorem Projektanta,
  • współpraca z Projektantem w zakresie modelowania przestrzennych układów prętowych, płytowych i powłokowych,.

Wymagania

  • możliwość pracy stacjonarnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego (AutoCAD, Allplan, Tekla Structures).

Oferujemy

  • możliwości nauki od doświadczonych Projektantów,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zapoznania i pracy w oprogramowaniu SCIA Engineer, IDEA Statica, Tekla Structures, Allplan, Structural Glass Ad-On,
  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień zawodowych,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • studentów również zapraszamy do współpracy/ odbycia praktyk.