Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Operator koparki jednonaczyniowej

  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół wykonawczy, realizujący inwestycje na terenie Opolszczyzny i Śląska.

Obowiązki

  • obsługa maszyn budowlanych w tym koparki jednonaczyniowej
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • umiejętność współdziałania w zespole

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi koparek KLASA III i/lub KLASA I
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn budowlanych
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra organizacja zadań, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizacja dużych kontraktów w kraju
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy