Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Foreign Consulting

Poszukiwani murarze i pomocnicy budowlani

  • Belgia zagranica

Murarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Belgijska firma Budowlana, lider w branży budowlanej z ponad 20-letnim doświadczeniem, poszukuje doświadczonych murarzy do pracy przy różnych projektach budowlanych. Dołącz do naszego zespołu i skorzystaj z atrakcyjnych warunków zatrudnienia oraz pakietu benefitów!

Obowiązki

  • Wykonywanie prac murarskich zgodnie z projektami i specyfikacjami technicznymi
  • Przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy
  • Budowanie, naprawa i konserwacja konstrukcji murowanych, takich jak ściany, przegrody czy kominy
  • Współpraca z innymi specjalistami na budowie, takimi jak inżynierowie, elektrycy i hydraulicy
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o czystość i porządek na budowie
  • Monitorowanie postępów prac i raportowanie do kierownika budowy. (BRYGADZISTA)

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako murarz, (nie obowiązuje pomocników)
  • Znajomość technik murarskich oraz umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, wraz z premiami za efektywność pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)
  • Pakiet benefitów

  • Możliwe jest zatrudnienie skompletowanej ekipy