Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

1. Ślusarz - spawacz - Pracownik produkcji ogrodzeń i balustrad

  • Francja zagranica

Plastyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Sidrom Sp. z o.o.

Francuska, wielopokoleniowa firma metaloplastyczna w okolicach Annecy poszukuje pracowników na stanowisko Ślusarz-Spawacz

Obowiązki

  • Prace ślusarskie,
  • Czytanie rysunku technicznego i na jego podstawie docinka materiału,
  • Obróbka metalu, przycinanie, szlifowanie elementów stalowych,
  • Spawanie i zabielanie spawów,
  • Przygotowanie konstrukcji zgodnie z dokumentacją.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji bram, balustrad, ogrodzeń
  • Umiejętność spawania, obróbki metali
  • Samodzielność, zaangażowanie, chęć do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • 1900 euro netto (na rękę)+ dodatkowo płatne nadgodziny
  • Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo + możliwe nadgodziny
  • Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

  • Liczba wakatów: 2
  • Lokalizacja: Francja, okolice Annecy
  • Praca na dłuższy okres czasu z możliwymi zjazdami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIDROM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 28-100 Busko-Zdrój ul. Zielona 11, NIP: 9552091212 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.