Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
MEAT-PROS Sp. z o.o.

Pracownik Biurowy - Sekretarka

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma Meat Pros Sp. z o. o. działa od 2002 r. i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności ukierunkowana jest na zdobywanie rynków europejskich.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki MEAT-PROS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zajmującej się leasingiem pracowniczym w branży mięsnej poszukujemy do naszego zespołu:

  • Pracownika biurowego - Sekretarkę

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych
  • kontrolowanie dokumentacji pracowniczych
  • zapewnienie prawidłowego i sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji
  • zarządzanie dokumentami i korespondencją w firmie
  • odbieranie/wysyłanie poczty,
  • archiwizacja i porządkowanie dokumentów
  • sporządzanie raportów i zestawień w programie Excel
  • sporządzanie pism urzędowych/wniosków

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Umiejętności posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o prace na pełny etat (od poniedziałku do piątku 8:00-16:00)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.