Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Pogorzelica, zachodniopomorskie pow. gryficki

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Kierownik Recepcji

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz optymalizacja kosztów,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Wspomaganie pracy i kierowanie zespołem recepcji.

  • Współtworzenie oferty hotelu, publikowanie ofert specjalnych i wpływ na sterowanie sprzedażą

  • Kontrola pracy recepcjonistów w zakresie stawiania celów i rozliczania z zadań.

  • Ewidencja kosztów i dekretacja faktur, dbanie o właściwy obieg dokumentów

  • Kontrola prawidłowości rozliczeń z gośćmi i usługodawcami zewnętrznymi

  • Przedstawianie pomysłów na rozwój hotelu, zwiększenie sprzedaży, wyszukiwanie nowych rynków i kanałów

  • Dbanie o właściwy poziom obsługi gości i wizerunek hotelu

  • Raportowanie działań przełożonemu.

Wymagania

  • Doświadczenie zdobyte w hotelarstwie na stanowiskach recepcjonisty lub kierownika recepcji/sprzedaży,

  • Znajomość obsługi programów hotelowych PMS,

  • Profesjonalna obsługa gości,

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność, sumienność, kreatywność i elastyczność,

  • Wysoka kultura osobista oraz silna motywacja do pracy,

  • Samodzielność-organizacja własnej pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Warunki finansowe uzgadniane są indywidualnie,

  • Wszystkich informacji udzielamy na bezpośredniej rozmowie.

  • Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Wczasowo-Sanatoryjny "STOCZNIOWIEC" Sp. z o. o. z siedzibą w Pogorzelicy przy ul. Teligi 1. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Wczasowo-Sanatoryjny "STOCZNIOWIEC" Sp. z o. o. z siedzibą w Pogorzelicy przy ul. Teligi 1 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.