Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
ENGAS

OPERATOR MASZYN

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 26-30 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Drukarnia Engas drukuje w arkuszowej technologii offsetowej. Specjalizuje się w produkcji opakowań i etykiet z tektury litej, a ofertę uzupełniają inne produkty na podłożach z papieru i kartonu.  Drukarnia stosuje certyfikowany System Zarządzania Jakością według normy ISO 9001.

Zakres obowiązków

  • ustawianie oraz obsługa maszyn introligatorskich zgodnie z założeniami technologicznymi
  • sztancowanie na maszynach wykrawających
  • terminowa realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymaganiami jakościowymi i wydajnościowymi
  • dbałość o stan techniczny maszyn
  • bieżący serwis i konserwacja maszyn
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze

Wymagania

  • zmysł techniczny
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność, dokładność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • dyspozycyjność – praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (26,90-30,0 zł/h + premia uznaniowa)
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • PPK
  • świadczenia socjalne (dopłaty do wypoczynku, premie świąteczne)
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione.
    Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, sprostowania oraz ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Nie będą udostępniane innym podmiotom ani przekazywane do państw trzecich. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwia realizację celów, dla których dane zostały udostępnione.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.
    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.