Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
BioFeed Sp. z.o.o

Product Manager

  • Pasłęk, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów produktowych i ich wdrażanie
  • zarządzanie cyklem życia produktu
  • opracowanie technologicznych wytycznych wobec produktu oraz procesu jego wytwarzania
  • kontrola jakości i planowanie działań mających na celu jej utrzymanie na najwyższym poziomie
  • analiza konkurencji
  • przekładnie potrzeb klientów na gotowe produkty
  • doradztwo merytoryczne oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, rolnicze lub weterynaryjne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży zoologicznej na podobnym stanowisku
  • dbałość o szczegóły
  • kreatywność oraz elastyczność
  • samodzielność
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wymaganych umiejętności
  • szkolenia
  • benefity pozapłacowe (Pakiety opieki medycznej, Pakiety sportowe)
  • odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • narzędzia pracy (komputer, telefon)