Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Asystent/ka ds. Biurowych

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

4Mobility S.A. - jedna z największych firm wynajmu samochodów w Polsce poszukuje do zespołu Asystenta/Asystenki ds. Biurowych

Zakres obowiązków

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • archiwizacja dokumentów,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury zakupu, faktury sprzedaży, wyciągi bankowe),

  • wystawianie not korygujących,

  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji bieżących zadań.

Wymagania

  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • samodzielność, inicjatywa, dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • doświadczenie w księgowości lub biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy (od 3/4 do pełnego etatu)

  • możliwość długofalowego rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • wysokie zniżki na produkty firmowe
  • Administratorem danych osobowych jest 4mobility SA 00-446 Warszawa Fabryczna 5, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4mobility SA 00-446 Warszawa Fabryczna 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.