PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, dofinansowanie wypoczynku, elastyczny czas pracy.

Wymagania

Wymagamy:
  • wykształcenia minimum średniego z maturą (mile widziani studenci studiów zaocznych),
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • obsługa spotkań,
  • współpraca i wsparcie administracyjne pracowników w poszczególnych jednostkach organizacyjnych,
  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych,
  • monitorowanie i porządkowanie dokumentacji,
  • koordynacja współpracy w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego obiegu korespondencji,
  • obsługa centrali telefonicznej.
Szczegóły dotyczące wymogów formalnych, znajdują się w zakładce 'REKRUTACJA' na naszej stronie internetowej -
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)