Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
SMART-HR

Inżynier Serwisu / Infrastruktury IT

  • Gdańsk, pomorskie

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dostawcy rozwiązań technologicznych z zakresu IoT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce Pracy: Zdalnie

Zakres obowiązków

  • Montaż sprzętu i wdrożenia aplikacji w placówkach na obszarze podległego regionu,
  • Instalację okablowania strukturalnego na terenie obiektów klienta,
  • Naprawę, przeglądy i konserwację sprzętu komputerowego, sprzętu sieciowego, urządzeń takich jak wagi, skanery ladowe, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych,
  • Konfigurację systemów kasowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontakt z użytkownikami,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z serwisowaniem infrastruktury IT.

Wymagania

  • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (jako mobilny serwisant lub instalator infrastruktury sieciowej),
  • Znajomości budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego,
  • Umiejętności diagnozowania i naprawy sieci i sprzętu,
  • Wykształcenia min. średniego technicznego lub statusu studenta informatyki (lub kierunków pokrewnych),
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie dyżurowym, również w weekendy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywności i umiejętności podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód (również do celów prywatnych),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych/ubezpieczenie na życie,
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Spotkania integracyjne,
  • System płatnych poleceń pracowniczych.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.