Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Frezer/Tokarz Konwencjonalny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Frezera lub Tokarza konwencjonalnego

Zakres obowiązków

  • Całościowa obsługa frezarki lub tokarki konwencjonalnej:
  • Przygotowanie i kontrola funkcjonalności narzędzi przed rozpoczęciem obróbki,
  • Kontrola prawidłowości wykonania produktu w trakcie obróbki,
  • Kontrola jakości wyrobu po skończonej obróbce.

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane)
  • Umiejętność programowania (mile widziane)

Oferujemy

  • pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku na pierwszej zmianie,
  • szkolenie z obsługi suwnic, a także możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.