Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

SPAWACZ OKRĘTOWY

  • Gdańsk, pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Naviretech Sp. z o.o.

Prężnie działająca na rynku polskim i francuskim firma Naviretech Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Obowiązki

  • zapoznanie się z elementami/konstrukcji i materiałem
  • przygotowanie powierzchni do spawania (cięcie, prostowanie, ukosowanie, czyszczenie i sczepianie)
  • ustawianie parametrów spawania w zależności od materiału i zgodnie z rysunkiem technicznym
  • spawanie metalowych konstrukcji
  • sprawdzenie jakości wykonanego spawu
  • określenie wad spawania
  • konserwowanie i czyszczenie sprzętu wykorzystywanego do spawania

Wymagania

  • doświadczenie w branży stoczniowej
  • certyfikaty spawalnicze
  • spawanie stal nierdzewna aluminium
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatkowe grupowe ubezpieczenia
  • po okresie próbnym możliwość pracy za granicą
  • szkolenia na dodatkowe uprawnienia i doskonalenie zawodowe
  • stabilne zatrudnienie, długotrwała współpraca

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres e-mail.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Rozstrzygającym etapem jest rozmowa w siedzibie spółki.