Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
OMG Poland Sp. z o.o.

Pracownik produkcyjny / Operator maszyn

  • Kaniów, śląskie pow. bielski
  • 4 300-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

OMG POLAND Sp. z o.o. to zakład produkcyjny branży motoryzacyjnej, usytuowany w Kaniowie na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa (w pobliżu Kopalni PG Silesia).

poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn typu CNC oraz innych urządzeń produkcyjnych
  • przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości surowca / produktu
  • kontrolowanie procesu
  • przygotowanie raportów dotyczących pomiarów detali
  • praca w pełnym wymiarze godzin w systemie III-zmianowym.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, sprawdziany tłoczkowe/gwintowe)
  • dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań
  • otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacji do pracy
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład,
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • zdobywanie doświadczenia na różnorodnych stanowiskach
  • dodatki w postaci premii miesiecznych, premie wakacyjną i świateczną
  • bogaty pakiet opieki medycznej
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    OMG Poland Sp. z o.o., ul. Stefana Kóski 43, 43-512 Kaniów, NIP: 2060001599
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:OMG Poland Sp. z o.o., ul. Stefana Kóski 43, 43-512 Kaniów, NIP: 2060001599zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.