Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Power Klima Jarosław Misiak

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

  • Meszna, śląskie pow. bielski

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji. Fundamentem naszej firmy jest terminowa realizacja powierzonych prac. Staramy się, aby Nasi klienci byli w pełni zadowoleni z realizowanych przez nas usług, aby z całą pewnością mogli polecić Naszą firmę

Firma świadcząca usługi w dziedzinie instalacji klimatyzacji i wentylacji, poszukuje pracownika na stanowisko: Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Szczegółowych informacji dotyczących obowiązków i charakteru pracy udzielę telefonicznie.

Praca od zaraz, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 508 383 686

Zakres obowiązków

  • Montaż
  • Serwis

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie oraz punktualność

  • Prawo jazdy kat.B

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Umowę o pracę - pełny etat

  • Pracę w miłym zespole

  • Administratorem danych osobowych jest Power Klima Jarosław Misiak 43-360 Meszna Lipowa 31, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Power Klima Jarosław Misiak 43-360 Meszna Lipowa 31, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.