Magazynier Kalisz

TEDI
  • Kalisz, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Ogólnopolska firma dystrybucyjna KD TEDI zatrudni osobę na stanowisko Magazyniera w systemie zmianowym. Miejsce pracy Kalisz ul. Rozwojowa.

Oczekiwania:

- umiejętność pracy w zespole;
- zaangażowanie i chęci do pracy;
- doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
- uprawnienia na wózki (mile widziane)

Zakres Obowiązków:

- przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem;
- wykonywanie powierzonych zadań na magazynie;
- uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych;
- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości
świadczonych usług;

Oferujemy

- Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy;
- Umowę o pracę;
- Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego;
- Narzędzia niezbędne do pracy;
- Bezpieczne środowisko pracy;
- Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz Grupy;
- Pakiet medyczny

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres z ogłoszenia z dopiskiem stanowisko/miasto bądź osobiste dostarczenie do Oddziału.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)