Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma Infac Poland Sp. Z O.O. w Międzyrzeczu Dolnym zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik Produkcji

Jeśli nie masz doświadczenia to wszystkiego Cię nauczymy.

Jeśli masz doświadczenie to startujesz z wyższego poziomu.

Praca od zaraz w nowoczesnym zakładzie w branży Automotive.

Zakres obowiązków

  • prosta obsługa maszyn w zakresie procesu produkcyjnego;
  • działanie zgodnie z wyznaczonym procesem produkcyjnym;
  • dbanie o jakość wyprodukowanych elementów;
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy;

Wymagania

  • chęci poznania specyfiki zawodu;
  • zdolności manualnych;
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany.

Oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniu;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy;
  • stałe i długofalowe zatrudnienie w rozwijającej się firmie – umowa o pracę
  • wsparcie merytoryczne przełożonego na każdym etapie zatrudnienia;
  • rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Administratorem danych osobowych jest INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-392 Międzyrzecze Dolne Strefowa 18, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-392 Międzyrzecze Dolne Strefowa 18, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.