Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Specjalista ds. obsługi klienta - Praca w godzinach 9-17. Od zaraz!

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Szukasz pracy biurowej od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach?

Aplikuj do Nas! Doświadczenie nie jest wymagane.

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii sprzedażowej - obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo i zawieranie umów,
  • obsługa klientów i sprzedaż usług przy połączeniach wychodzących,
  • pozyskiwanie i utrzymanie klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • aktualizacja danych w systemach.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,
  • dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. w godz. 9-17, w tym w jednym tygodniu w ciągu miesiąca do godz. 19 oraz w jedną sobotę w miesiącu w godz. 9-15,
  • minimum 120 rbh w miesiącu,
  • zaświadczenie o niekaralności (ze względu na specyfikę projektu ubezpieczeniowego jest to wymóg prawny),
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zadaniowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,
  • 2 wypłaty w miesiącu - gwarantowaną podstawę + premię,
  • egzamin KNF,
  • pracę na pełny etat,
  • pomoc i wsparcie managera na każdym z etapów współpracy,
  • możliwość rozwoju zgodnie ze ścieżką karier,
  • karty rabatowe, owocowe dni, chill room. :)

Nie czekaj, aplikuj! :)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.