Specjalista z zakresu leczenia zaburzeń odżywiania

Fundacja Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

Fundacja helpED poszukuje zaangażowanych i kompetentnych specjalistów z obszaru psychologii, psychoterapii oraz dietetyki/psychodietetyki do współpracy.

Stanowisko:
-Psycholog/Psychoterapeuta
-Dietetyk/Psychodietetyk
-Terapeuta Karmienia
-Psychiatra

Lokalizacja: Rzeszów, Polska (praca zdalna również możliwa)

Opis stanowiska:
-Praca z pacjentami z zaburzeniami odżywiania, w tym anoreksją, bulimią -oraz zaburzeniami pokrewnymi.
-Indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne.
-Opracowywanie i wdrażanie planów terapeutycznych.
-Współpraca z interdyscyplinarnym zespołem specjalistów w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii, psychoterapii lub pokrewnych dziedzin.
- Doświadczenie w pracy terapeutycznej, preferowane jest doświadczenie w obszarze zaburzeń odżywiania.
- Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi potrzebami.
- Umiejętności komunikacyjne i empatia.
- Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
- Gotowość do stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w fundacji skierowanej na pomoc i leczenie zaburzeń odżywiania oraz innych zaburzeń psychicznych,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z pacjentami z zaburzeniami odżywiania.
- Elastyczny grafik pracy.
- Stałe wsparcie I pomoc w prowadzeniu pacjentów
- Superwizje grupowe
- Możliwość pracy stacjonarnej i zdalnej
- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach
- Dodatkowe działania z zakresu wsparcia społecznego

Jeśli jesteś pasjonatem psychologii i dietetyki oraz chcesz zaangażować się w pracę na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania, dołącz do naszego zespołu!
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Nami w innej roli niż wymienione powyżej, skontaktuj się z Nami – jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zaangażowanie do wspólnych działań.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: @

Fundacja helpED to organizacja dedykowana wsparciu osób z zaburzeniami odżywiania i ich rodzin. Nasza praca opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia psychicznego i fizycznego.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)