Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

Specjalista ds. Zakupów z językiem angielskim

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak Iveco, Scania, Volvo, Mercedes Benz czy MAN. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Około 30% pojazdów specjalnych firmy jest eksportowanych do krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

Zakres obowiązków

  • Zakup materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych
  • Tworzenie harmonogramów zamówień i kontrola prawidłowości dostaw
  • Poszukiwanie i wybór dostawców
  • Analizowanie ofert przetargowych pod kątem wyposażenia,
  • Negocjacje handlowe z dostawcami,
  • Organizacja i nadzór nad jakością i terminowością dostaw materiałów,
  • Nadzór nad gromadzeniem i archiwizowaniem dokumentacji związanej z procesem zaopatrzenia,
  • Współpraca z działem finansowo-księgowym w zakresie gospodarki magazynowej
  • Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe / techniczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w dziale zakupów/logistyki
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z ponad 30 letnią tradycją
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KLAUZULA INFORMACYJNA
    Przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej zwane RODO), informujemy, że:
    Administratorem danych osobowych jest Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Bestwińskiej 105A, 43-346 Bielsko-Biała, adres       e-mail: biuro@psszczesniak.pl tel.: 33 827 34 00. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f.
    Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych. Podanie danych osobowych w zakresie przeprowadzenia procesu rekrutacji jest dobrowolne ale konsekwencją ich niepodania będzie natychmiastowe zniszczenie dokumentów aplikacyjnych i brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.
    Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane są do momentu zakończenia danego procesu rekrutacyjnego. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.
    Z praw wskazanych powyżej można skorzystać poprzez:

    • kontakt e-mailowy pod adresem: iod@psszczesniak.pl,

    • kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem ul. Bestwińska 105A, 43-346 Bielsko-Biała.

    Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu realizacji opisanych wyżej celów, przez okres niezbędny do realizacji tych celów.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o., ul. Bestwińska 105 A, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 547 209 98 01, NIP: 5472099801zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.