Specjalista ds. kadr i płac

Fundacja Dla Was
  • Rumia, pomorskie pow. wejherowski

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie, przenoszenie, zwalnianie pracowników;
- Proces zatrudniania (gromadzenie niezbędnych dokumentów, kontrola badań lekarskich, BHP);
- Przetwarzanie dokumentów dotyczących przeniesienia, zwolnienia, urlopu pracowników;
- Monitorowanie umów na czas okresowy, w tym na okres próbny, terminowe ich odnawianie;
- Generowanie i sprawdzanie kart czasu pracy z uwzględnieniem urlopów i zwolnień lekarskich;
- Prowadzenie akt osobowych pracowników;
- Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców;
- Sprawdzanie dokumentów pod kątem legalności zatrudnienia obcokrajowców;
- Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK;
- Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik;
- Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych;
- Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi;
- Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, ZUS RCA oraz innych na żądanie pracownika

Wymagania

- znajomość programu kadrowo płacowego Insert
- praktyczna znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie minimum 3 lat
- samodzielność w działaniu
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- pozytywne nastawienie do ludzi i świata

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
- doświadczenie w pracy w rozwijającej się organizacji pozarządowej
- przyjazną atmosferę
- pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: @
W tytule maila prosimy wpisać: Rekrutacja Specjalista ds. kadr i płac
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)