Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji (Wapienica)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, poszukujemy pracownika produkcji

Zachęcamy do aplikacji, chętnie opowiemy o szczegółach oferty!

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • monitorowanie procesu produkcyjnego
  • kontrola jakości produkowanych części
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie III- zmianowym
  • mile widziana znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • staranność i dokładność w działaniu
  • zaangażowanie i chęci rozwoju
  • doświadczenie jako operator maszyn/pracownik produkcji (mile widziane)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta po 6 miesiącach pracy
  • bogaty pakiet premiowy
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • wdrożenie pod okiem mentora i przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów Randstad Plus (mi.in. opieka medyczna, karta sportowa) oraz ubezpieczenie grupowe PZU)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.