Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
JOBS RECRUITMENT 4YOU

ŚLUSARZ SPAWACZ

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego ślusarza do naszego zespołu! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do nas!

Obowiązki

  • Praca przy budowie konstrukcji stalowych typu schody, barierki, poręcze itp. Stal czarna, 5-20mm.

Wymagania

  • Wymagana znajomość rysunku technicznego i umiejętność spawania metodą MAG i 111 (certyfikat nie jest wymagany)
  • Wymagane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Samochód służbowy.
  • Umowa na niemieckich warunkach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wymiar pracy: 1 zmiana: min 40h/tyg. + możliwość nadgodzin i pracy w weekendy.
  • Nocleg organizowany przez pracodawcę, natomiast opłacany przez pracownika (koszt 450-550 EUR miesięcznie) za pokój 1-osobowy z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu. Pokój dwuosobowy 350-450 EUR.