Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
  • Gliwice, śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.

Monter Pojazdów

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie montażu wyrobów, zgodnie z dokumentacji oraz wymogami zawartymi w warunkach technicznych
  • regulowanie mechanizmów i ustawianie parametrów technicznych wyrobu
  • stendowanie podstawowych mechanizmów i wyrobów
  • kompletacja i montaż wyposażenia wyrobów
  • wykonywanie prób rozruchowych
  • obsługa serwisowa i naprawa gwarancyjna
  • mycie odtłuszczanie i weryfikacja pod względem przydatności do ponownego użycia
  • lokalizacja i usuwania usterek na wyrobie
  • przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki i ich załadunek

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność kreatywnego oraz samodzielnego działania podczas wykonywania powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie minimum zawodowe ; mile widziane o profilu mechanicznym
  • uprawnienia obsługi suwnicy z poziomu „0”
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny fundusz świadczeń socjalnych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY” S.A. 44-109 Gliwice Mechaników 9, NIP: 6310102011 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.