Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Operator maszyny Kolbus 270

  • Holandia zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Praca jako opertor maszyn w Hapert
Obecnie do nowoczesnej firmy zatrudniającej 70 osób poszukujemy doświadczonego operatora maszyny Kolbus DA 270 lub osoby zdolnej technicznie, która chce sie uczyc i jest gotowa na nowe wyzwania. Nasz klient zajmuje sie produkcją wysokiej jakości, innowacyjnych i luksusowych opakowań, teczek, segregatorów.Masz rozeznanie techniczne, masz doświadczenie w pracy z maszynami, a precyzja jest Twoją mocną stroną?Poszukujemy osoby z samodzielnym podejściem do pracy oraz z proaktywnym nastawieniem.Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie stałej jakości wytwarzanych produktów. Ponadto wykonujesz proste prace konserwacyjne i zapewniasz czystośc w miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • obsługa w/w maszyny
  • wprowadzanie danych, ustawianie zgodnie z wyznaczonymi parametrami
  • podstawowy serwis, rozwiązywanie prostych problemów technicznych

Wymagania

  • doświadczenie min. 1 rok
  • jez. angielski lub holenderski w stopniu dobrym
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności techniczne

Oferujemy

  • stawkę od 14,20 E brutto w zależności od Twojego doświadczenia
  • zakwatertowanie w pokoju jednoosobowym
  • regularne wypłaty co 4 tygodnie
  • darmowy kurs holenderskiego

  • Administratorem danych osobowych jest Armadas BV 5521 DA Eersel Kerver 11. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza
    postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie
    ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
    z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679
    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
    danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
    dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1)
    oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).