Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Spawacz TIG

  • Holandia zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dołącz do nas jako Spawacz TIG w Holandii! Szukamy doświadczonego Spawacza TIG, który chce być częścią renomowanej firmy z branży metalurgicznej! Jeśli masz pasję do spawania i chcesz pracować dla firmy z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium, to jest oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG
    (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)
  • Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego
  • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Spawacz TIG Umiejętność spawania i montażu detali maszyn i urządzeń ze stali nierdzewnej (mile widziane)
  • Posiadanie certyfikatów spawalniczych 141
  • Zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Angielski lub holenderski komunikatywna znajomość

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Stawka godzinowa €18.00 brutto na start, wraz z dodatkiem wakacyjnym, mozliwosc negocjacji po dniu probnym
  • Świadczenia przysługujące pracownikom w Holandii, m.in. ET
  • Długoterminową umowę o pracę z gwarancją godzin pracy
  • Możliwość awansu i przejścia na kontrakt u klienta
  • Terminowe wypłaty co 4 tygodnie
  • Wygodny dostęp do dokumentów poprzez aplikację
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • Opcje zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami pod numerem +31402092800 lub wyślij swoje CV na adres mailowy praca@armadas.eu

  • Administratorem danych osobowych jest Armadas BV 5521 DA Eersel Kerver 11, NIP: NL858612859B01. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda na przetwarzanie danych kandydata.