Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Shiloh Industries Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji - Prasy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy fabryki w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowany jest zakład produkcyjny tłoczni. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Szukamy pracowników produkcji, którzy dołączą do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w Bielsku-Białej. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym, co daje możliwość elastycznego dostosowania grafiku do Twoich potrzeb. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za produkcję, kontrolę jakości i pakowanie naszych produktów zgodnie z wytycznymi i standardami jakościowymi firmy.

Zakres obowiązków

Jeśli :

  • Chcesz obsługiwać maszyny produkcyjne w tym prasy ( manualne, hydrauliczne, automatyczne)
  • Potrafisz zadbać o czystość swojego środowiska pracy
  • Dbasz o jakość tego, co robisz
  • Lubisz pracować w zespole
  • Potrafisz działać zgodnie z wyznaczonym procesem produkcyjnym
  • Chcesz zmienić pracę na lepszą

Aplikuj! Reszty nauczymy Cię my!

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Chęci do pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Motywacji do nauki i rozwijania umiejętności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego, przestrzeń do usprawnień, wprowadzania ciekawych rozwiązań
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu ustawiacz prasy manualne

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez pracodawcę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny PPE
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku oraz rok bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Premie Świąteczne
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna
  • Parking pracowniczy
  • Szkolenia pracownicze
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Shiloh Industries Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 9372528050zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.