Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
EBS BUD Sp. z o.o.

Inżynier Budowy - Staż

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Witamy w EBS BUD Sp. z o.o. Jesteśmy firmą generalnego wykonawstwa w branży budowlanej realizującą inwestycje dla klientów publicznych i prywatnych na terenie całego kraju. Obecnie przystąpiliśmy do budowy Wystawy Stałej Muzeum Historii Polski w Warszawie - jednego z najbardziej prestiżowych i największych przedsięwzięć budownictwa kubaturowego w Polsce. Zapraszamy ambitnych inżynierów i architektów do udziału w rekrutacji do naszego zespołu specjalistów. Doświadczenie zdobyte trakcie tej unikatowej realizacji będzie kamieniem milowym w rozwoju kariery zawodowej każdego inżyniera.

Zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością prac na wyznaczonych odcinkach inwestycji
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami i architektami
  • Raportowanie zagrożeń i punktów krytycznych dla realizacji zadania na wyznaczonych odcinakch prac.
  • Weryfikacja przedmiarów
  • Udział w spotkaniach zespołu
  • Kontrola i nadzor nad BHP

Wymagania

  • Absolwenci/tki wydziałów budownictwa lub dyspozycyjni studenci ostatniego roku studiów
  • Umiejętność sprawnego odczytywania projektów technicznych w tym sprawne posługiwanie się programem Auto Cad
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w środowisku innowacyjnego projektu zarządzanego przez specjalistyczną kadrę branży budowlanej, muzealnej i wystawienniczej
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi z kraju i zaganicy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i późniejszego zatrudnienia w strukturze firmy
  • Poszerzanie wiedzy technicznej poprzez udział w prestiżowym projekcie
  • Staż płatny - umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Szeroki pakiet opieki medycznej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest EBS BUD Sp. z o.o. 02-797 Warszawa ul. Klimczaka 1 , NIP: 9512423731. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EBS BUD Sp. z o.o. 02-797 Warszawa ul. Klimczaka 1, NIP: 9512423731 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.