Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny

  • Warszawa, mazowieckie

Rejestratorka medyczna

Umowa o pracę

Pełny etat

Reh-Medica Centrum Rehabilitacji w Warszawie, poszukuje doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, do wzmocnienia zespołu w związku z dynamicznym rozwojem placówki. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w nowoczesnym otoczeniu rehabilitacyjnym, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.Dołącz do Reh-Medica i pomóż nam kontynuować naszą misję wspierania zdrowia i dobrej kondycji naszych Pacjentów!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Rejestracja wizyt i badań pacjentów;
  • Bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z pacjentem;
  • Informowanie o zakresie udzielanych świadczeń medycznych;
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji medycznej w wersji papierowej oraz elektronicznej;
  • Współpraca z kadrą lekarską oraz personelem medycznym;
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur;
  • Zarządzanie harmonogramem wizyt;
  • Udzielanie informacji dotyczących procedur i warunków wizyt oraz badań;
  • Obsługa płatności;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Komunikatywność, elastyczność i nienaganna dykcja;
  • Pozytywne nastawienie i życzliwość względem pacjenta;
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych;
  • Wysoka kultura osobista i dobra prezencja;
  • Zaangażowanie;
  • Mile widziane:
  • Znajomość branży medycznej;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętności oraz doświadczenie w sprzedaży.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w milej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym z ponad 25 letnim doświadczeniem;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;