• Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,osługa komputera
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, wymagane min. 1 rok doświadczenia zawodowego.

    Znajomość języka niemieckiego wymagana jest wyłącznie do kontaktów wewnątrz firmy.
    Oczekujemy:
    - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
    - kontakt z klientami,
    - praca zorientowana na klienta i sukces,
    - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenie/wiedza w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji,
    - obsługa urządzeń biurowych,
    - umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)