Handlowiec/serwisant IT

GOPC Spółka komandytowa
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Handlowiec

Umowa o pracę

Chętnie wychodzisz z inicjatywą i zawsze starasz się znaleźć najlepsze rozwiązanie, poszukując odpowiedzi w różnych źródłach? Jesteś profesjonalny, nie spóźniasz się i dotrzymujesz terminów, jesteś zorientowany na klienta i jego potrzeby? Jeżeli cenisz sobie uczciwość, potrafisz jasno i otwarcie się komunikować, przyjmować i dawać feedback, nie boisz się zadawać pytań, kiedy czegoś nie wiesz, to poszukujemy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków
• Sprzedaż urządzeń IT, aktywne pozyskiwanie klientów
• Profesjonalna obsługa klienta stacjonarnego, a także inicjowanie spotkań biznesowych, fachowe doradztwo, organizowanie procesu sprzedaży, prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert
• Przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu pod zamówienie klienta
• Diagnozowanie, sporządzanie kosztorysów i naprawa sprzętu komputerowego
• Realizacja strategii sprzedażowej firmy
• Dbanie o aktualność strony internetowej oraz social mediów
• Dbanie o porządek w salonie
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania
• Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT
• Wykształcenie informatyczne – mile widziane
• Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (B1)
• Doświadczenie w serwisowaniu laptopów/PC mile widziane
• Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT)
• Świetna znajomość podstawowej obsługi komputera i oprogramowania
• Rozwinięte umiejętności sprzedażowe, umiejętność identyfikowania potrzeb i budowania dobrych relacji z klientem biznesowym
• Zdolności negocjacyjne (umiejętność słuchania, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów)
• Prawo jazdy kat. B
• Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów: pozyskiwanie klientów, zwiększenie sprzedaży u istniejących klientów
• Zaangażowanie, kreatywność, wysoka motywacja do pracy

To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy
• Dodatek uznaniowy
• Możliwość rozwoju
• Możliwość doskonalenia kwalifikacji

Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to praca dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.
Nie zapomnij o klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych w rekrutacji.
Do zobaczenia na rozmowie, na którą zaprosimy najlepszych kandydatów.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)