Kierownik Robót Sanitarnych

HR Solutions Group
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - producenta i wykonawcy systemów GRP poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora Realizacji Projektów/ Kierownika Robót Sanitarnych. Poszukujemy pracownika typowo na zlecenie na czas prac budowlanych lub osoby, która będzie poza projektami pracować w fabryce i wspierać kierownika działu w jego obowiązkach. Fabryka w Gdańsku. Obecne budowy: Grudziądz i Ostrołęka

Zakres obowiązków
Koordynowanie prac montażowych rur i kształtek na budowie.
Zarządzanie grupą podległych pracowników.
Dzienne raportowanie postępu prac.
Udział w spotkaniach z głównym wykonawcą robót oraz firmami montażowymi.
Ścisła współpraca z BHP.
Wsparcie kierownika działu podczas prac w fabryce.

Oczekujemy
Dyspozycyjność do pracy wyjazdowej (delegacje) na czas trwania projektu w Polsce (ewentualna możliwość wsparcia w projektach międzynarodowych).
Uprawnienia budowlane i sanitarne.
Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników do 20 osób na budowach.
Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość pakietu MS Office.
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację- nie wymagamy języka technicznego.
Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy.
Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Mile widziana znajomość SAP.
Znajomość prac laminiarskich będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zależne od wybranej formy współpracy.
Dodatek do pracy wyjazdowej.
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
Pracę w oparciu o nowoczesne metody i technologie.
Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Prywatną opiekę medyczną.
Kafeterię benefitów.
Pakiet socjalny.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)