Projektant energetyczno - budowlany

HR Instytut
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego klienta – firmy z branży OZE szukamy Projektanta energetyczno – budowlanego.

Twój zakres obowiązków:

Samodzielne wykonywanie projektów instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą inżynierską i w określonych terminach od koncepcji po fazę wykonawczą (instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, SN, NN, WN, GPZ);
Weryfikacja projektów oraz optymalizacja rozwiązań;
Doradztwo techniczne w ramach projektowanych rozwiązań.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne;
Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych;
Doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku projektant;
Dobra znajomość obsługi komputera, w tym AutoCad;
Uprawnienia SEP E i D;
Samodzielność;
Umiejętność podejmowania decyzji;
Sumienność i odpowiedzialność;
Komunikatywność;
Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

Umowa o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie - 12 - 15 tys. zł brutto podstawa;
Premię roczną;
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
Ciekawą pracę w branży OZE;
Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
Niezbędne narzędzia pracy- telefon i komputer służbowy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)