Praca - Konsultant w dziale Bezpieczeństwa Biznesu

Agileo.it
  • Katowice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji
i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych.

Poszukujemy pracownika, który:
• Ma wykształcenie wyższe/ lub studia podyplomowe w zakresie ochrony danych osobowych
• Posiada doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji
• Posiada praktyczną znajomość przepisów z obszaru ochrony informacji i RODO
• Posiada cechy takie jak: samodzielność, kreatywność oraz inicjatywa w działaniu
• Jest chętny na rozwój w obszarze ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji
• Poprawnie posługuje się j. polskim w mowie i piśmie
• Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Co najmniej jeden z certyfikatów: CIA, CISA, audytora wiodącego ISO27001 lub ISO22301, CISM, CRICS, CGEIT, CISSP, SSCP, Certifited Reliability Professional lub certyfikat uprawniających do posiadania tytułu ISA/IEC 62443 Cybersecurity Expert
• Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
z obszarów ochrony danych i bezpieczeństwa informacji

Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie obowiązków wynikających z zakresu zadań Inspektora Ochrony Danych
• Realizacja działań obowiązków w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji
• Uczestnictwo w audytach ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji.
• Analizowanie wykrytych niezgodności i ocena stanu bezpieczeństwa.
• Współpraca z klientami w obszarze realizowanych projektach.
• Pozostałe zadania wynikające z organizacji pracy całego zespołu
• Uczestnictwo w projektach związanych z opracowywaniem i wdrażaniem dokumentacji bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)