Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Kierownik robót br. elektrycznej

Control Process S.A
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków
• analiza dokumentacji technicznej i projektowej
• nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem
• ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
• prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
• ·nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
• sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Poszukiwane kompetencje
• wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne)
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
• min. 3 letnie doświadczenie zawodowe przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych
• biegła znajomość obsługi komputera (Excel, AutoCad, mile widziany MS Project)
• samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
• dobra organizacja pracy, terminowość
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
• realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,
• udział w ciekawych projektach,
• jasny system motywacyjny,
• atrakcyjne wynagrodzenie.