Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.03.2024
In-Serv Team Sp. z o. o.

Praca dla murarza w Niemczech

  • Niemcy zagranica

Murarz

Umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

In-Serv Team Sp. z o. o. Jesteśmy innowacyjną firmą, posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie usług outsourcingu selektywnego. Współpracując z naszymi partnerami kładziemy przede wszystkim nacisk na obopólne zaufanie, jakość oferowanych przez nas usług, kulturę pracy oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta. Jesteśmy na rynku od 2011 r. gwarantując profesjonalną i kompleksową obsługę.

Poszukujemy doświadczonego murarza do pracy za granicą. Jeśli myślisz o podjęciu pracy na budowie w Niemczech, zobacz naszą ofertę i złóż aplikację już teraz!

Zakres obowiązków

  • Murowanie
  • Szalunki ( szalunek obwodowy piwnicy)
  • Zbrojenia
  • Prace pomocnicze (cięcie kamieni)

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka 16-18€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Zaliczki do 900 euro
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rejestracji w ZUS
  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • Specjalny BONUS za stałą współpracę!
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest In-Serv Team Sp. z o.o. ul. Bóżnicza 15/6, 61-751 Poznań, kontakt: iod@inserv.com.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Twoje dane będziemy przetwarzać także na potrzeby innych rekrutacji przez wskazany przez Ciebie okres po to by przedstawiać Ci oferty pracy, które mogą Cię zainteresować. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją zgodę kontaktując się z nami np. przez zakładkę kontakt lub dzwoniąc do nas. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez In-Serv Team Sp. z o.o. 61-751 Poznań ul. Bóżnicza 15/6, NIP: 7831822725 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.