Pracownik kadrowy

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Niemcy zagranica

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Certyfikat jako specjalista HR lub ukończone szkolenie jako pracownik kadrowy. Doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia kadrowego, księgowości oraz umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego (najlepiej PAISY). Znajomość ustawy o ubezpieczeniach i podatku dochodowym. Prawo jazdy kat. B jest mile widziane. Dobra znajomość angielskiego i niemieckiego (B2). Dobra znajomość MS Office a w szczególności Excel. Znajomość SAP będzie dodatkowych atutem. Gotowość do wyjazdów służbowych. Elastyczność, dokładność, samodzielność, rzetelność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 840 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)