Specjalista ds. obsługi i rozwoju klienta biznesowego

GastroInvest Group
  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

GastroInvest Group –firma szkoleniowo-doradcza. Naszym celem jest dostarczanie wiedzy, poprzez dostarczanie najwyższych jakościowo szkoleń dla Naszych klientów, które przyśpieszą rozwój ich pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy kandydatów do obsługi klienta biznesowego.

Miejsce pracy: Ul. Targowa 3, Rzeszów

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

- sprzedaż szkoleń które oferuje firma

- utrzymywanie kontaktu z obecnymi partnerami firmy

- obsługa bazy danych w CRM

- prace administracyjne

- ścisła współpraca z działem dofinansowań

- uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Jeśli lubisz pracę z ludźmi a dodatkowo:

- Potrafisz nawiązywać długoterminowe relacje z klientami.

- Jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej.

- Posiadasz determinację i motywację do pracy.

- Znasz pakiet MS Office, a w szczególności Worda i Excela.

To jest to praca dla CIEBIE! Doświadczenie w branży szkoleniowej jest dodatkowym atutem, ale jeśli go nie posiadasz nie obawiaj się. Przed podjęciem pracy przejdziesz tygodniowy kurs wprowadzający Cię do Twojego zakresu obowiązków.

Co oferujemy:

- Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych, które podniosą Twoje umiejętności

- Pracę w zespole, który jest jednym zgranym teamem.

- Ciągły rozwój.

- Umowę o pracę/ zlecenie

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (Podstawa + system premiowy )

- Możliwość awansu wraz z rozwojem kompetencji i firmy

- Dwie przerwy na pyszną kawę i obiad

- Godziny pracy od 10.00 do 17.00 lub od 9.00 do 16.00

- Laptop, telefon, swoje biurko

Jeśli jesteś gotów/chętna podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu prześlij swoją aplikację wraz z CV ze zdjęciem. Możesz być pewny, że dołączając do Nas nie tylko zyskasz możliwość realizacji zawodowej ale również, trafisz do firmy gdzie wszystko jest ułożone i nic nie dzieje się z przypadku.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)