Ochrona Drogerie - Wieliczka

Locus Security
  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Agencja Ochrony Osób i Mienia LOCUS SECURITY poszukuje

PRACOWNIKÓW DO OCHRONY DROGERII NA TERENIE WIELICZKI

STAWKA : 35,03zł brutto - 25,30 zł netto za godzinę pracy

Praca w charakterze pracownika ochrony/monitoringu według wewnętrznych standardów.

Obowiązki : monitoring,wykrywanie i udaremnianie kradzieży, ujęcia,praca ze skanerem

Umowa zlecenie.

Praca po przejściu procesu rekrutacyjnego oraz szkolenia.

Wymagany język Polski komunikatywny (w mowie i piśmie)

Wymagania

• niekaralność (zaświadczenie)

• nie ma możliwości palenia tytoniu oraz e-papierosów w trakcie służby

• dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie powierzonych obowiązków

• zaangażowanie, praca wymaga skupienia,

• praca ściśle według wewnętrznych standardów

Oferujemy

• stawka od 25.30 zł/h netto

• umowa zlecenie

• szkolenie

• umundurowanie

• wypłata 10 dnia każdego miesiąca na wskazane konto

Kontakt:

telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Koordynator :
oraz poprzez formularz , prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “OCHRONA DROGERIE”

WAŻNE:

Prosimy o zamieszczanie do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych poniższej zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez

Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych

rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich

poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjna, która jest

zamieszczona na stronie
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)