Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.03.2024

Przedstawiciel handlowy narzędzia, elektronarzędzia Kraft&Dele

  • Pomorskie
  • 6 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Polska marka o zasięgu międzynarodowym, lider w branży elektronarzędzi, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży Narzędzi Elektronarzędzi przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: KOTEŻE (STAROGARD GDAŃSKI)

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku będziesz zajmował się:

  • Aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów hurtowych

  • Przedstawianiem ofert handlowych nowym potencjalnym odbiorcom

  • Stały kontakt z nowo pozyskanymi klientami

  • Dbanie o nowo pozyskanego klienta

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wiedzy i doświadczenia w wykonywanej pracy

  • Doświadczenia w branży wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem ,

  • Zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych,

  • Umiejętności obsługi narzędzi komputerowych w stopniu zaawansowanym(Excel, Word),

  • Mile widziany Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności.

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność i rzetelność, systematyczność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja od sprzedaży,

  • Narzędzia pracy – komputer, telefon,

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • Wyłączność obsługiwanych Klientów (również w kolejnych latach pracy),

  • Administratorem danych osobowych jest DAWIKA KRAFT S.A. Główna 1b, 83-200 Koteże, NIP: 5922263590. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DAWIKA KRAFT S.A. 83-200 Koteże, NIP: 5922263590 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.