Specjalista ds. kadr i płac

Job4you
  • Tychy, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Specjalista ds. Kadr i Płac w Biurze Rachunkowym

Lokalizacja: Tychy, Śródmieście

Opis Firmy:

Nasz klient - Biuro Rachunkowe - to renomowana firma świadcząca kompleksowe usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw z różnych branż. Naszym celem jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań finansowych i księgowych, bazujących na solidnej wiedzy oraz nowoczesnych technologiach.

Obowiązki:

Prowadzenie kompleksowej obsługi kadr i płac dla klientów biura rachunkowego.

Opracowywanie umów o pracę, aneksów oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem.

Rozliczenia wynagrodzeń i składek ZUS.

Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych dokumentów kadrowych.

Współpraca z klientami w zakresie pytań związanych z kadrą i płacami.

Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac w biurze rachunkowym lub firmie księgowej.

Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Umiejętność obsługi programów do rozliczeń płacowych.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dokładność i sumienność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym biurze rachunkowym.

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych.

Przyjazną atmosferę pracy w zespole ekspertów.

Jak Aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: hr(małpa)job4you.tychy.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)".

Nasz klient - Biuro Rachunkowe - jest pracodawcą równych szans. Zapraszamy do aplikowania!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)