Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.03.2024
NOWA sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

  • Pomorskie
  • 4 500-12 500 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteś handlowcem i szukasz nowych możliwości zarobkowych?
Dołącz do naszej firmy jako przedstawiciel handlowy na kontrakcie B2B w NoWa Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorze renomowanej szwedzkiej marki narzędzi przemysłowych IDG-Tools na polskim rynku. Dajemy swobodę zarządzania swoim czasem i elastyczność w kształtowaniu własnego dochodu poprzez reprezentowanie marki o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim.

Nowa sp. z o.o. jest wyłącznym i niezależnym krajowym dystrybutorem narzędzi przemysłowych szwedzkiej marki IDG-Tools. Główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Rosersberg k. Sztokholmu.

Historia marki sięga połowy lat 90 kiedy to działalność rozpoczęła centrala IDG-Tools w Szwecji. Narzędzia marki IDG-Tools są znane i doceniane na całym półwyspie skandynawskim. Poza rodzimą Szwecją marka obecna jest w Norwegii oraz Finlandii, a także w Polsce.

Narzędzia marki IDG-Tools cechuje bardzo wysoka jakość i pionierskie rozwiązania techniczne. Jednym z naszych głównych atutów jest to, że na przeszło 50% asortymentu IDG-Tools udziela dożywotniej gwarancji. Przekonują się o tym nawet nasi najstarsi odbiorcy.

Zapoznaj się z profilem naszej działalności na .

Zakres obowiązków

  • prezentacja oferty handlowej narzędzi szwedzkiej marki IDG-Tools

  • budowanie oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami

  • realizowanie sprzedaży bezpośredniej

  • negocjowanie warunków handlowych z kontrahentami w ramach polityki handlowej firmy

  • ustalenie potrzeb klienta i oferowanie adekwatnych produktów

  • budowanie rozpoznawalności marki

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i kontakcie z klientem
  • czynne prawo jazdy kat. B i umiejętność poruszania się samochodami dostawczymi
  • znajomość technik sprzedaży i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • znajomość branży motoryzacyjnej i narzędziowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne i nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne premie świąteczne
  • dostawczy samochód służbowy
  • elastyczny czas pracy oraz urlopów
  • służbowy laptop oraz telefon komórkowy
  • w okresie ochronnym (pierwsze 3 miesiące) wynagrodzenie bazowe niezależne od wyników
  • wsparcie prawne oraz księgowe dla współpracowników B2B
  • Administratorem danych osobowych jest NOWA sp. z o.o. 89-400 Sępólno Krajeńskie Siedlisko 12A, NIP: 5040076650. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOWA sp. z o.o. 89-400 Sępólno Krajeńskie Siedlisko 12A, NIP: 5040076650 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.