Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Specjalista / specjalistka ds. administracyjnych

Molle Group
  • Rzezawa, małopolskie pow. bocheński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Spółka MOLLE GROUP poszukuje osób na stanowisko - specjalista ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków:
 Nadzór nad dokumentacją jakościową i ilościową instalacji / maszyn (linie do przetwarzania
profili PVC, produkcji granulatów z PVC)
 Nadzór nad kosztami oraz ich analiza
 Tworzenie i redagowanie pism oraz innych, zleconych dokumentów, np. zestawień
produkcyjnych,
 Obieg dokumentów, archiwizacja i wprowadzanie do systemu
 Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
 Prowadzenie korespondencji z kontrahentami w sprawach firmowych
 Sporządzanie miesięcznych raportów wewnętrznych
 Prowadzenie ewidencji klientów w systemie

 Przygotowywanie dokumentacji księgowej oraz raportów związanych z ewidencją
magazynową, inwentaryzacjami
 Zarządzanie dokumentami
 Dbanie o bieżące zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, biurowe,
 Nadzór nad współpracą z dostawcami

Nasze wymagania:
 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku administracyjnym - minimum 2 lata
 Wykształcenie średnie / wyższe
 Minimum dobra znajomość programu MS Excel / Office
 Zdolności organizacyjne i analityczne
 Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzane obowiązki
 Wysoka kultura osobista oraz otwartość na drugiego człowieka
 Łatwość prowadzenia rozmowy
 Dokładność w wykonaniu obowiązków, sumienność, terminowość
 Dobra organizacja, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
 Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin ( 8/dzień)
 Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
 Znajomość SAP (mile widziana – spółka planuje wdrożenie systemu w 2024 roku)

Oferujemy

 Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od chwili zatrudnienia;
 Pracę w młodym prężnym zespole kolegów i koleżanek którzy zawsze służą pomocą i
wsparciem
 Spotkania integracyjne
 Premie oraz paczki na święta
 Udział w wydarzeniach kulturalnych
 Program rekomendacji pracowników
 Możliwości rozwoju i zdobycia nowych kompetencji

Proszę o dodanie treści klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @ lub na

adres:

Molle Group Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 61
32-765 Rzezwa
kom./mobile: + 48 732 789 551

Aplikując wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. z
siedzibą w Rzezawie, ul. Przemysłowa 61, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu
rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe
dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa,
np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych
przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są
przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na
przetwarzanie dodatkowych danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich
dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych,
wysyłając e-mail na adres: @ Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania dokonanego przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. przed cofnięciem zgody.