Asystent projektanta - branża elektryczna

ENERGOGRID Sp. zo.o.
  • Alwernia, małopolskie pow. chrzanowski

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Asystent projektanta będzie odpowiedzialny za wspieranie zespołu projektowego w przygotowaniu dokumentacji projektowej, a także za koordynację prac związanych z uzgodnieniami zakresów inwestycji z klientami.

Obowiązki:

- Asystowanie przy tworzeniu projektów,
- Wykonywanie obliczeń elektrycznych,
- Tworzenie rysunków technicznych,
- Wykonywanie uzgodnień branżowych,
- Współpraca z projektantem,

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie (elektrotechnika, automatyka),
- znajomość pakietu office
- Umiejętność organizacji pracy,
- Samodzielność i dokładność,
- Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Pracę w dynamicznym zespole,
- Stabilne zatrudnienie.
- Przyuczenie do wykonania powierzonej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @

Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości: "Asystent projektanta - branża elektryczna".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)